Miesięcznik Przetargi Publiczne oraz Kancelaria GWW

Miesięcznik „Przetargi Publiczne”

Organizujemy szkolenia i konferencje dotyczące problematyki funkcjonowania systemu zamówień publicznych w Polsce. Są one kierowane do zamawiających i wykonawców. Tematyka spotkań jest ściśle związana z praktyką działania organów udzielających zamówień publicznych oraz firm ubiegających się o zamówienia – zgłaszane przez nich potrzeby i uwagi w tym zakresie są uwzględniane w procesie planowania cykli szkoleniowych.

Oferujemy szkolenia i konferencje zarówno dla osób rozpoczynających karierę na rynku zamówień publicznych, poszukujących bardziej ogólnej i systemowej wiedzy, jak i dla specjalistów posiadających duże doświadczenie i pragnących szczegółowo poznać wybrane zagadnienia. Wszystkie szkolenia opierają się na najnowszych przepisach prawa. Po każdej nowelizacji prawa zamówień publicznych organizujemy jedne z pierwszych w kraju szkoleń omawiających wprowadzone zmiany.

www.przetargipubliczne.pl

„Przetargi Publiczne” to specjalistyczne pismo, w praktyczny i przystępny sposób opisujące zagadnienia z dziedziny zamówień publicznych, z którymi na co dzień borykają się zarówno zamawiający, jak i wykonawcy.”

MOS_2918
MOS_3683

Kancelaria GWW

GWW jest jedną z największych firm doradztwa prawnego oraz podatkowego w Polsce. Istnieje od 1996 roku. Zatrudnia ponad 120 prawników, wśród których większość to radcowie prawni, adwokaci oraz doradcy podatkowi.

Doświadczenie i kompetencje prawników GWW potwierdzają rankingi firm prawniczych i podatkowych organizowane przez Rzeczpospolitą, Dziennik Gazetę Prawną, Forbes oraz renomowane, niezależne instytucje międzynarodowe badające rynek usług prawniczych, między innymi: Legal 500, Chambers & Partners, Who’s Who Legal, Best Lawyers, World Tax, International Tax Review.

Kancelaria zapewnia kompleksowe usługi prawne i podatkowe, które świadczone są przez zespół ekspertów skupionych w ramach poszczególnych praktyk. Do wyróżniających się praktyk Kancelarii zaliczyć należy praktykę „Fundusze unijne i pomoc publiczna” oraz „Zamówienia publiczne”. GWW na co dzień reprezentuje klientów w postępowaniach kontrolnych, administracyjnych, sądowoadministracyjnych i sądowych w zakresie stwierdzonych w projektach UE nieprawidłowości, korekt finansowych i zwrotów środków z UE. Kancelaria doradza także w zakresie przygotowania i przeprowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w ramach projektów unijnych oraz opiniuje kwestie prawidłowości wykonania przedmiotu zamówienia, w tym zasadność wprowadzenia zmian do umów o zamówienie.

www.gww.pl